Adria

KALİTELİ ÜRÜNLER, GÜVENİLİRLİK VE TEKNİK SERVİS.
BUNLARIN HEPSİ ADRİA

 
Adria Abrasiv olarak mentalitemiz her zaman, güvenilir malzemeler ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda devamlı ve özenli bir şekilde hizmet veren bir teknik servisi birleştirerek, tamamen ürün kalitesini geliştirmeye odaklanmak olmuştur.
 
Bu yüzden de, yıllar içerisinde dünya çapında önemli pazarlarda maksimum verimle çalışan, yüksek nitelikli ve firmamız tarafından yetiştirilmiş teknikerlerden oluşan Uluslararası bir takım oluşturduk.

2004 yılından itibaren tamamıyla kontrol altındaki bünyelerle, çeşitli tipteki işlerde, oluşabilecek herhangi bir teknik sorunu çözmeye yönelik olarak, sizlere hızlı destek sunmak için Türkiye, Brezilya, Amerika, İspanya, Yunanistan, Polonya ve Hindistan'da hizmet vermeye başladık.
 
Bu sorumluluk bilinciyle Adria Abrasiv olarak, doğa ile uyumlu hammaddeler kullanarak, teknolojik gelişimin çevresel etkisini en aza indirecek şekilde yeni çözümler üretmek arzusu ile, kimya laboratuarlarımızda günlük araştırmalarımıza devam etmekteyiz.
 
Teknik ve satış ekibimiz, ÜRÜNLERİMİZİN en iyi şekilde kullanımı için gerekli tüm bilgileri vermek üzere her zaman yanınızdadır.

Adria
Adria
Adria

© Copyright 2014 Blok-Mar Madencilik ve İnşaat Ltd. Şti.