Blok-mar, 1998 yılından bu yana doğal taş, seramik ve kompoze taş ürünlerinin kalibrasyon, silim, cila ve hassas ebatlama işlemleri için tesis optimizasyonuna yönelik çözümleri ortaya koymakta, sektöre yönelik, abrasiv ve cila taşı yanında, epoksi ve polyester bazlı yapıştırıcılar, çeşitli dolgu malzemeleri ve diğer yardımcı ürünlerle üreticilere hizmet vermektedir.

Blok-mar 1999 yılından bu yana Şişecam kuruluşu Soda Sanayi A.Ş nin Ankara bayisi olup, Sodyum karbonat ve Sodyum bikarbonat ürünleri pazarlamaktadır. Sodyum karbonat içeren soda ürünleri, cam, deterjan, kimya, tekstil, kâğıt ve döküm sanayinde, sodyum bikarbonat ise, su arıtma, gıda ve yem sanayinde kullanılmaktadır.
Blok-mar doğal taş sektöründe aşağıdaki İtalyan üretici firmalarıyla birlikte çalışmaktadır.

Abrasiv Üreticisi;
ABRASIVI ADRIA www.abrasiviadria.com
Elmas İçerikli Kesiciler ve Metalik Abrasiv Üreticisi;
ITALDIAMANT www.italdiamant.com
CNC Makine Üreticileri,
DONATONI www.donatonimacchine.eu
INTERMAC www.intermac.com
MONTRESOR www.montresor.net
GHINES GROUP www.ghines.com
Doğal taş üretim Fabrikaları için Makine Üreticisi;
PEDRINI www.pedrini.it
Ayrıca, Çin in Uluslararası Kuvars Plaka Üretim Hatları ve Makine Üreticisi;
VEEGOO www.fsveegoo.com/en
Firmalarının temsilciliğini yapmakta ve aynı zamanda bu firmaların Türkiye’de danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.
Bunun yanında, Blok-mar ASO 2. OSB’deki üretim tesislerinde, TOBB Kapasite Raporlu ve Sanayi Sicil Belgeli olarak doğal taş işleme malzemeleri de üretmektedir.
Blok-mar ürünlerinin kaliteli ve standardı, yıllardır sektörün öncü firmalarında ve fabrikalarında kullanarak kanıtlamıştır.

MİSYONUMUZ
Sadece üretimini yapmış olduğumuz ürünler için değil, aynı zamanda pazarlamasını yapmakta olduğumuz ürünler için de, kalite standartlarına ve yapılan ar-ge çalışmalarına hassasiyetle yaklaşırken; fiyatlandırma politikalarında karlılığı ön plana alan bir anlayıştan kaçınarak, mal ve hizmet sunduğumuz sektördeki firmaların performans ve verimliliğine de katkılı olacak bir görevi yerine getirmektir.
Bu konuda şirketimizin meslekte kariyer ve tecrübe sahibi yönetici, mühendis ve teknik kadroları ile müşterilerimize destek ve danışmanlık hizmetleri de sunarak, kullanılan temel madde ve girdilerde yüksek kalite ve standart gözeten, çevreye duyarlı ve doğal kaynakları en verimli işletimle, gelecek nesillere miras bırakmayı planlayan ve insana saygılı bir vizyonu benimsiyoruz.

© Copyright 2014 Blok-Mar Madencilik ve İnşaat Ltd. Şti.