* Blok-mar, 1998 yılından bu yana doğal taş, seramik ve kompoze taş ürünlerinin kalibrasyon, silim, cila ve hassas ebatlama işlemleri için tesis optimizasyonuna yönelik çözümleri ortaya koymakta, sektöre yönelik, abrasiv ve cila taşı yanında, epoksi ve polyester bazlı yapıştırıcılar, çeşitli dolgu malzemeleri ve diğer yardımcı ürünlerle üreticilere hizmet vermektedir.

*Blok-mar   1999 yılından bu yana Şişecam kuruluşu Soda Sanayi A.Ş nin Ankara bayisidir. Sodyum karbonat içeren soda ürünleri ise, cam, deterjan, kimya, tekstil, kâğıt ve döküm sanayinde kullanılmaktadır.
* Blok-mar doğal taş sektöründe dünyada önde gelen İtalyan Menşeli
Abrasiv Üreticisi;
ABRASIVI ADRIA (www.abrasiviadria.com)
Elmas İçerikli Kesici ve Aşındırıcılar Üreticileri;
ITALDIAMANT(www.italdiamant.com)

Firmalarıyla bilgi alışverişi içinde çalışmakta ve aynı zamanda bu firmaların Türkiye de danışmanlık ve temsilcilik hizmetlerini de sürdürmektedir.

*Ankara Sanayi Odası Üyesi olan Blok-mar, doğal taş işleme malzemeleri üretimini, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesindeki şubesinde, TOBB onaylı Kapasite Raporlu Üretici olarak sürdürmektedir.
 
*Blok-mar ürünlerinin kaliteli ve standardı, yıllardır sektörün öncü firmalarında ve fabrikalarında kullanarak kanıtlamıştır.

 

MİSYONUMUZ 

Sadece üretimini yapmış olduğumuz ürünler için değil, pazarlamasını yapmakta olduğumuz ürünlerin de, Arge çalışmaları, kalite ve standardına karşı gösterdiğimiz hassasiyetle, fiyatlandırma politikalarında, sadece karlılığı ön plana alan bir anlayışı değil, mal ve hizmet sunduğumuz sektördeki firmaların performans ve verimliliğine de katkılı olacak bir görevi yerine getirmektir.

Bu konuda şirketimizin, meslekte kariyer ve tecrübe sahibi yönetici, mühendis ve teknik kadroları ile müşterilerimize destek ve danışmanlık hizmetleri de sunarak, kullanılan temel madde ve girdilerde yüksek kalite ve standart gözeten, çevreye duyarlı ve doğal kaynakları en verimli işletimle, gelecek nesillere yaşam hakkı tanıyan, insana saygılı bir vizyonu benimsiyoruz.

© Copyright 2014 Blok-Mar Madencilik ve İnşaat Ltd. Şti.