Italdiamant

İtaldiamant firması, 1976 yılından bu yana, doğaltaş, porselen ve seramik ve sentetik taşlarda; delme, kesme, şekil verme, kalibre etme, parlatma ve kareleme aparatları üreticisidir.
Firma sürekli araştırma ve yeni teknoloji kullanarak; çevreye duyarlı ve müşterilerine ek maliyet yüklememek için ekipmanlarını, müşterilerinin isteğine göre özelleştirerek çözümler üretir. Ürün kalitesi teknik bilgi ve deneyimli personelinden ve yalnızca İtalya’da %100 İtalyan malı üretim yapmasından gelir.
Firmanın hedefi, doğaltaş sektöründe italdiamant ismini uluslararası alanda en fazla kabul gören bir marka haline getirmektir.
İtaldiamant üretiminin %80’ni dünyaya ihraç etmektedir. Merkez ofisi ile bölgesel şubeleri; USA, Polanya, Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Türkiye ile sürekli iletişim halinde, yerinde kaliteli destek ve bakım hizmetleri sunmaktadır.
Sürekli mesleki gelişim içinde olan esas kadrosu, ürünlerin özenle nakliye ve montajından sonra hemen çalışmasını sağlar. Böylece fabrika ve atölyeleri birbirinden ayırmaksızın aynı titizlik ve özveri ile taş ve imalat sanayinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Doğaltaş sektöründe, İtaldiamant kalite ile özdeşleşmiştir. Bu kalite, ürünlerinin uzun ömürlü olması, fiyat-performans oranı garantisi, üretim döngüsünün her aşamasında sürekli testlerden ve kontrollerden geçmesi ile olur.
İtaldiamant, ürünlerinde NİKEL elementi kullanılmaz ve atıkları titizlikle toplar ve çevreye zarar vermez.
Firma kalitesi en yetkili uluslar arası kuruluşlar tarafından da onaylanmıştır.

italdiamant
italdiamant
italdiamant
italdiamant
italdiamant
© Copyright 2014 Blok-Mar Madencilik ve İnşaat Ltd. Şti.